Nákupní košíkcelkem: 0 Kč
BSBFit.cz - vše pro fitness, doplňky výživy

Spokey SPIN II Spinningové kolo_zátěžové kolo 20kg

Výrobce: Spokey
Dostupnost: do 3 dnů

19.971 Kč
16.504,96 Kč bez DPH


ks
Při nákupu nad 2.000,- Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA

POPIS


Spinningové kolo Spokey Spin II je určeno pro uživatele s ambiciózními tréninkovými cíly, kteří hledají kvalitní zařízení a atraktivní, elegantní vzhled. 

dumbbell1  KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

dumbbell1  VÝHODY
Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci - díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo. S myšlenkou na uživatele s různou výškou, jsme zavedli řadu vylepšení: díky vertikálně i horizontálně nastavitelnému sedátku si co nejvhodněji nastavíte vzdálenost od pedálů. Řídítka můžete nastavit taktéž vertikálně i horizontálně, což vám umožní pohodlnou pozici během vašeho tréninku. Během tréninku je důležité doplňovat tekutiny, proto je model Spin vybaven praktickým držákem na láhev. Protiskluzová struktura pedálů a upevňovacích pásků zvyšují bezpečnost a pohodlí uživatele během jízdy na kole.

dumbbell1  POUŽITÉ SYSTÉMY


Maximální hmotnost uživatele 170 kg, znamená větší tuhost a konstrukční pevnost stroje. Výsledkem je prodloužená životnost.


Vhodně zvolená hmotnost setrvačníku hnacího systému umožňuje hladký a pohodlný chod stroje. Vynikající tréninkový výkon i při maximální odolnosti.

dumbbell1  TECHNOLOGIE

Počítač
Spinningová kola Spokey Spin II jsou vybavena počítačem, který umožňuje uživateli sledovat základní parametry jeho tréninku, včetně času, ujeté vzdálenosti, rychlosti, počtu spálených kalorií a hodnoty pulsu. Velký a přehledný displej pro snadné sledování parametrů během cvičení.

Snímač tepové frekvence
Snímač pulsu zabudovaný v rukojetích umožňuje sledovat puls během tréninku.

Setrvačník a odpor
Při výběru rotopedu rozhodujícím faktorem je možnost přizpůsobení odporu a hmotnost setrvačníku. V modelu Spokey Spin II je odpor regulovatelný plynule. Pro nastavení odporu slouží pohodlné, velké kolečko umístěné na rámu jízdního kola - místo, které umožňuje snadné a rychlé nastavení odporu během tréninku. Hmotnost setrvačníku: 20 kg, umožňuje intenzivní trénink a poskytne vám nejlepší výsledky.

URČENO Pro cvičení v domácím prostředí. Rotoped je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků.

ZAPOJENÉ SVALY
– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
– lýtkový sval
– hýždě

ZÁRUKA 5 let na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

CERTIFIKÁTY PN-EN 957-1, PN-EN 957-10

Parametry
řemenový pohon single speed
plynule měnitelný převod odporu
hmotnost setrvačníku: 20 kg
vertikální a horizontální seřízení sedadla
regulace úhlu řídítek
transportní kolečka
držák na láhev
maximální váha uživatele: 170 kg
funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, puls, Recovery, RPM
rozměry: 127 x 56 x 114 cm
maximální výška sedla: 109 cm
maximální výška říditek: 110 cm
váha netto: 54 kg
váha brutto: 59 kg
shodné s normou: EN 957-1/5
záruka 5 let na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení
třída: HC

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu! Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky.
„Těžký” fitness? Tzv. „těžké” fitness stroje, mezi které patří rotopedy, eliptické trenažéry (orbitreky), běžecké pásy nebo posilovací lavice, tvoří základnu pro zlepšení vaší formy, výdrže a vyrýsování postavy. Než začnete s jakýmkoliv tréninkem, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout s ohledem na váš aktuální zdravotní stav a věk. Pamatujte! Chcete-li dosáhnout požadovaných výsledků, cvičte pravidelně, jezte zdravě a kvalitně. Pokud se kdykoliv během tréninku nebudete cítit dobře - přerušte ho.

Přínosy cvičení na spinningovém kole Rotopedy jsou skupinou zařízení, které dokonale vyhovují fanouškům celoroční cyklistiky a těm, kteří chtějí posílit spodní části svalů. Během tréninku zapojíte především stehna, lýtka a hýždě.  Cvičení na spinningovém kole je specifický druh tréninku, jehož podstatou je vysoká intenzita pohybu. Tento typ cvičení je doporučen pro ty, kteří chtějí zlepšit svou vytrvalost či spálit tuky.