Nákupní košíkcelkem: 0 Kč
BSBFit.cz - vše pro fitness, doplňky výživy

FITCENTRUM V BRNĚ, POSILOVNA BRNO - KOUNICOVA

 

 

Fitcentrum v Brně, společně se specializovaným prodejem sportovní výživy, sportovních a výživových doplňků, včetně poradenství, pro Vás provozujeme již od roku 1997.

 

Původní fitcentrum, provozované v Brně v areálu VŠ kolejí na ulici Purkyňova, bylo menší a s narůstajícím počtem cvičících klientů postupně přestávalo splňovat požadavky na pohodlné cvičení.

Proto jsme v roce 2012 převzali a kompletně zrekonstruovali výrazně větší posilovnu - fitcentrum v areálu VŠ kolejí na ulici Kounicova (Listovy koleje, Brno). Nyní Vám tedy může naše posilovna B.S.B. nabídnout na cvičební ploše cca 200 m2 dostatečný počet posilovacích strojů a náčiní i dostatek prostoru pro Vaše cvičení.

V našem fitness centru můžete využít

 • Jednoruční činky 1 – 50 kg
 • Posilovací lavice s nakládacími činkami
 • Víceúčelové i izolované posilovací stanice
 • Nakládací olympijské osy
 • Běžecké pásy
 • Rotopedy
 • Crossové trenažéry
 • Prostor pro strečink

Pro vaše pohodlí během cvičení je posilovna vybavena klimatizací, topením, systémem větrání, speciální podlážkou proti prachu, sprchami aj.

V rámci pohodlí je dále připraveno i posezení, kde si po cvičení můžete v klidu odpočinout, objednat si z našeho výběru potréninkový nápoj – proteinový i sacharidový, aminokyseliny či další sortiment, nebo jen vychutnat energetickou či proteinovou tyčinku, v případě chuti i kávu a mnohé další produkty.

Přímo ve fitcentru si můžete zakoupit doplňky výživy jako iontové nápoje, gainery, proteiny, stimulanty, anabolizéry,  kloubní výživy nebo i spalovače tuku. Co nemáme, objednáme (většinou do 24 hodin) - prodejna totiž slouží také jako odběrové místo pro náš e-shop. S výběrem a použitím Vám samozřejmě rádi poradíme, zkušenosti máme opravdu velké a zbytek pro vás případně rádi zjistíme.

Přímo v prodejně (v omezeném sortimentu) nebo na našem e-shopu (kompletní nabídka) si můžete také zakoupit sportovní oblečení (mikiny, trička, tepláky) značky NEBBIA, nebo také ponožky z bambusových vláken nebo se stříbrem proti zápachu. Prodáváme i další cvičební pomůcky jako jsou rukavice, bandáže, opasky, ortézy, závaží na ruce i nohy, zátěžové vesty apod.

Přijďte sami zjistit čím můžeme právě Vám pomoci, ať už si chcete zacvičit a uvolnit se po práci či studiu, nebo obohatit svůj jídelníček.

Posilovna - fitcentrum Brno - Kounicova je tím pravým místem, kde změnit své tělo k lepšímu.

Související obrázky

 title= title= title= title= title= title= title= title= title= title= title= title= title=