Nákupní košíkcelkem: 0 Kč
BSBFit.cz - vše pro fitness, doplňky výživy

CHLORELLA BIO 1200tbl

Výrobce: NÁSTROJE ZDRAVÍ
Varianta: CHLORELLA BIO 1200tbl / 300g
Dostupnost: na dotaz

560 Kč
486,96 Kč bez DPH


ks
Při nákupu nad 2.000,- Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA

POPIS

Popis produktu

Největší hit posledních let s jedinečnými účinky na naše zdraví. Také nazývaný jako rostlinný elixír. Jedná se o mikroskopickou jednobuněčnou sladkovodní řasu jménem chlorella. O její výjimečnosti a síle svědčí i to, že přežívá na naší planetě už 2,5 miliónu let. Chlorella je unikátní především díky svému složení. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů. Například vitamín B12, který se v rostlinách vyskytuje jen vzácně (a proto také často chybí vegetariánům), železo, vápník apod.

Jednou z nejdůležitějších složek chlorelly představuje tzv. růstový faktor CGF a chlorofyl, kterého má chlorella nejvíc ze všech rostlin. Další významnou látkou je sporopollein, která je obsažená v buněčné stěně chlorelly a je schopná na sebe navázat toxické látky.

 

Doporučené dávkování je 3-5 tablet 3x denně, které zapijte dostatečným množstvím pitné vody. Doporučená dávka denní konzumace (15 tablet) obsahuje například tyto živiny:

 

– vitamín B12 (1,79 µg, tj. 72 % DDD), který přispívá k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy a k normální tvorbě červených krvinek.
– kyselina listová (82,7 µg, 41 % DDD), která přispívá k růstu zárodečných tkání v těhotenství a k normální tvorbě červených krvinek

– jód (36 µg, 24 % DDD), který přispívá k normální činnosti štítné žlázy, normálnímu energetickému metabolismu

Složení: 100% sladkovodní řasa Chlorella vulgaris (produkt ekologického zemědělství)
Obsah: 1200 tablet (1 tableta 250 mg)
Hmotnost: 300 g